HAKKIMIZDA

TÜRKİYE'MİZİN ONLİNE BASKI İHİTİYACINI KARŞILAYAN BASGONDER.NET AİLESİ

https://basgonder.net 80 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten basgonder.net, 2014 yılında araştırmaya başlayan Türkiye’de en büyük online matbaa tesisine sahip fabrikalar ile dijital baskı, ofset baskı ve promosyon ürünleri konularında tecrübeye sahip ekibiyle 1 milyonun üzerinde talep toplayarak Türkeye, Asya ve Avrupaya  açılarak evrensel baskı çözümleri üreten firma ünvanını almıştır.

Basgonder.net aynı zamanda kısa süreli çözümler ve yaptıgı şablonlar ile müşterilerine hemen dönüt veren baskı konusunda her türlü organizasyonu yapabilen personlleri ve uzman ekibi sayesinde bir çok firmanın reklam ihtiyacını karşılayabilmiştir. 

  Basgonder.net çağın şarrtlarına ayak uyduran reklam modelleri ile müşterilerini kendi ailesi içine alarak hızla büyüyen sitemi ile bir çok ilde ülkede 1000 in üzerinde ajansın ihitiyacını karşılayabilecek donanıma sahip, online reklam hizmeti de veren domain sunucu ve web portal konusunda yeni yazılamlar ile firmların kurumsal alt yapasını oluşturan bir entegreye sahip reklam firmasıdır.

sizde bu ailenin bir parçası olmak isterseniz basgonder.net ailesine katılabilirsiniz. ve bayi olmak için şartları taşıdıgınız taktirde ailenin bir parçası olarak hızla büyüme imkanına sahip olabilirsiniz basgonder.net garantisi ile müşterilerinize daha güven ile hizmet verebilirsiniz.

20B

Aktif ürün

10.000B

Aktif ajans

2M

Aktif müşteri

1000D

Zamandan tasaruf

Ürünler