Masa Bayrağı Çeşitleri

250,00520,00 KDV

Masa bayrağı için kullanılan standart ölçüler 15 x 22,5 ve 8x32 cm'dir. Malzeme olarak çift kat saten kumaş kullanılır ve genellikle çift taraflı baskı yapılır. Masa bayrağı direkleri isteğe göre; tekli, ikili, üçlü, dörtlü ya da beşli olarak yapılabilmektedir.

DikdörtgenDikdörtgen
Çift YönÇift Yön
2 li 5 Takım2 li 5 Takım2 li 10 Takım2 li 10 Takım2 li 15 Takım2 li 15 Takım
Temizle
  • Ürün Özelleştirme

    Bayrakta kulanılacak logo veya markanızı yükleyin

    • (maksimum dosya boyutu 80 MB )
Karşılaştır
Stok kodu: XZ2486357901 Kategori Etiketler ,

Masa Bayrağı Çeşitleri:

Masa bayrakları özellikle; kamu kuruluşları, belediyeler, oteller, şirketler ve dernekler tarafından kullanılmaktadır. Masa bayraklarına genellikle logo bastırılır ve şirketler, dernekler, kuruluşlar çalışma masalarında, toplantı masalarında ya da fuar, tanıtım gibi etkinliklerde bayrakları kullanırlar. Yönetici masalarında da sıklıkla masa bayrakları bulunur, yöneticilerin önemli görüşmelerinde masa bayrakları kurumsallık göstergesi olur, aynı zamanda şirketlerin yer aldığı ya da çalıştığı ülkelerin bayrakları da bastırılarak kullanılır.

Masa bayrağı için kullanılan standart ölçüler 15 x 22,5 ve 8×32 cm’dir. Malzeme olarak çift kat saten kumaş kullanılır ve genellikle çift taraflı baskı yapılır. Masa bayrağı direkleri isteğe göre; tekli, ikili, üçlü, dörtlü ya da beşli olarak yapılabilmektedir. Çift taraflı baskılarda baskının arka yüzeye yansımasını önlemek için, ekstra astar ile kumaş kalitesi artırılmıştır.

Ek bilgi

Kesim Şekli

Baskı Yönü

Adet

, ,

İlk yorum yapan siz olun

Görüntülemeler

Henüz inceleme yok.

Ürünler

250,00520,00 KDV

Sepete ekle